עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
חברים
ילדאיש
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון

He's the tear in my heart.

24/07/2019 03:57
Ladyoftheflowers
אני לא ידעתי שאתגעגע ככה, לא ידעתי שלמרות המרחק אני אקשר יותר, לא ידעתי שלמרות שהוא כלכך רחוק אני אוכל להרגיש כלכך אהובה ולא לבד.
לא ידעתי שאצטרך לשמוע מוזיקה לעיתים כלכך תכופות כדי להעלים את החרדות.
הוא במדינה אחרת, הוא יכול לעשות הכל, אני לא רוצה לעבור את זה שוב, לקח לי שנה לעבור את זה, אני לא רוצה שוב, אני לא אוכל להכיל את זה.
אני מנסה להרחיק את עצמי מהכל, רק מטרות מול העיניים, דאוג לעצמי, לדאוןג לעבודה, לנסות לדאוג לבית, רק לא לחשוב, אלוהים, לא לחשוב.
אז שכחתי להתקשר, ושכחתי לשלוח הודעות. והוא חושב שבעצם אני מתרחקת, שלי לא טוב, אבל מאוד טוב לי איתו, פשוט לא טוב לי עם עצמי באותה מידה. זה מפחיד, אמרתי את זה כבר לפני, אל תתנו לי להשאר לבד. לא כי אפגע בעצמי, כי אני נשארת עם המחשבות שהופכות לחרדות ועוברות להתקפי חרדה. אז קניתי את התרופות שפסיכיאטר רשם לי, הנה, זה יפתור את זה. לא, זה פשוט הוסיף לי רק יותר חרדות שהן לא יעזרו או יותר גרוע, שהן יעזרו יותר מדי ואתמכר. ואז אני בנקודה שאני חושבת שאני לא אוכל לפתור את זה באמת.
אני מרגישה שאני בשלב מאוד טוב כרגע, פחות מפחיד אותי הבחוץ, פחות מפחיד אותי הבחוץ לבד, זה גם חשוב. אני יכולה לעשות דברים לבד.
אני חושבת שהדבר היחידי שכרגע אני מרגישה הוא געגוע, אני לא מרגישה כלום, לא אכפת לי מה קורה מסביב, אני לא מרגישה, אני קיימת,
קיימת בשביל שאוכל להיות שקטה שוב מבחינת עבודה, מבחינת נוחות, כל השאר כבר לא משנה.
כשהוא יחזור, רק לחבק אותו ולהגיד תודה. הוא מה שמרגיע אותי, הוא מה שמאזן אותי. הוא הכדורי הרגעה שלי. 
מעולם לא הרגשתי ככה, זה קשה לי כשהוא אומר שהוא דואג, זה קשה לי כשהוא אומר כמה שהוא מתגעגע אליי ושהוא רק חושב עליי,
זה קשה לי כשהוא רושם לעצמו על כל הפעמים שהוא נזכר בי ושהוא יוכל לספר לי אחר כך. קשה לי שבני זוג מתייחסים אליי יפה.
הוא מכיר את כל החתולים שלי לפי שם, הוא מחבק את הבובות פרווה שלי כשאני לא ישנה איתו, הוא מעריך אותי על כל דבר שאני עושה עבורו, 
הוא מכיר אותי יותר ממה שאני מכירה את עצמי. נוח לו איתי כמו שמעולם לא היה לו נוח עם בחורה אחרת. זה מושלם ואני מפחדת על זה,
אני מפחדת שאדפוק את זה, אני מפחדת שזה יפגע, הדבר הכלכך עדין הזה שיש לנו, אני לא רוצה שיקרה לו כלום.
אני כבר התחלתי עם התגובות המסריחות אליו, התחלית עם לריב איתו בלי סיבה בזמן שאני יודעת שאין סיבה, התחלתי להיות קשה מדי.
וזה לא מגיע לו, ואני כלכך אוהבת אותו, בסדר, אני כבר מאוהבת, זה פועל אצלי מהר מדי, ואני צריכה להזהר אפילו יותר מההתמסרות, זהו, אני כבר שם, אין לי המון אופציות איך להאט, אני שם, אני כלכך שם ואני מקווה שהפעם זה שווה את זה.
IM AL
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: