עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
חברים
ילדאיש
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון

Hold.

22/07/2019 08:06
Ladyoftheflowers
אני מרגישה ששכחתי אותי, שמתי את עצמי על הולד בשביל כלכך הרבה אנשים בין אם הם ידעו את זה ובין אם לא,
בין אם בקשו את זה ובין אם לא, ואני לא רוצה יותר, אני שוקעת שוב, אני ישנה כל היום שוב, אני לא רוצה את זה,
מגיע לי להשקיע בעצמי, לא מגיע לי להיות תקועה במיטה ורק לחשוב ולחשוב, ועוד מחשה חרדתית ועוד מחשבה כאן, והכל רץ כלכך מהר והכל כלכך רועש ואני חייבת פתאום לישון עם מוזיקה, כי אני צריכה הסחת דעת מההסחות דעת שלי והעיניים שלי כואבות והכל מקשה עליי לישון.
אז אני חייבת למשוך ולמשוך ולמשוך, ולהיות ערה יותר ורק כשאני גמורה לחלוטין אני נרדמת בישיבה על הספה ומתרסקת לחלוטין.
אני מרגישה תזזיתית, מלאת אנרגיות ומלאת מוטיבציות עבורי, לא עבורכם. אולי זה המשקה אנרגיה מדבר, אבל אני רוצה לצאת וללכת ולעשות דברים עבורי. אני רוצה לעבוד וללמוד ולהתפתח בשבילי, לא כי מישהו אמר שכדאי לי. סוף סוף גם יש לי בנזוג שיכול להתמודד עם העולם בעצמו אז יש לי זמן להכל ומקום להכל, אני לא כבולה, אני יכולה לעשות את זה, גם הכבלים של הפחד לא קיימים יותר. אני כאן ואני מוכנה ולא אכפת לי מכלום יותר.
אני רוצה לעשות דברים בשבילי, אני רוצה ללכת למספרה וללכת לקופת חולים וללכת לפסיכולוגית, כל זה רק בשבילי. כי אני צריכה, כי אני רוצה,
כי מגיע לי. בסדר? אני גם אתחיל לקחת את הכדורים שהפסיכיאטר רשם לי לפני חצי שנה, כי אני צריכה לישון, ואני לא מפחדת וזה מבוקר וישמרו עליי ואני אשמור על עצמי. אני באמת לא מפחדת יותר. אני רק רוצה להיות שם בשביל עצמי סוף סוף.
אני רוצה להשלים את המעגל של האושר, אני רוצה לקבל אותו ולתת לעצמי לנוח, אני צריכה לנוח. במיוחד אחרי כמה שהשקעתי רק השבוע האחרון באחרים. נמאס לי מכולכם ומהתלות שלכם בי, ומהתלות שלי בתלות שלכם. זה כיף להרגיש שצריכים אותך, אבל בלונג ראן זה גומר אותי ושובר אותי לחלקים ואני עייפה. ואני רוצה לעשות דברים בשביל עצמי כשאני שלמה איתם. יש גבול לכמה שאני יכולה לתת.
זה תורי עכשיו עד הודעה חדשה. לא אכפת לי מהמשבר הבא, מהבעיה הרפואית הבאה, אני לא אשת מקצוע, זה לא המקום שלי לפתור לכולם הכל.

edyaIM ALסיציליאנה
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: